Zapraszamy na webinar - Systemy ERP na przykładzie SAP ERP Powrót do listy

Zapraszamy na zdalny webinar dotyczący studiów!

SAP – najczęściej wybierany system klasy ERP

Termin i miejsce:
Środa, 16 września 2020 r.
godz. 18:00
Webinar: MS Teams

Plan spotkania
18.00-18.15 Wprowadzenie: Co to jest system SAP?
18.15-19.00 Zaprezentowanie systemu SAP ERP w postaci praktycznego pokazu z case study z wybranej funkcjonalności na najnowszym SAP GUI 7.60
19.00-19.15 Jak zostać użytkownikiem końcowym lub konsultantem SAP?
19.15 Pytania

Webinar poprowadzą i na Państwa pytania odpowiedzą
nasi trenerzy, konsultanci SAP, Wykładowcy kierunku studiów podyplomowych:

 

Paweł Woźniak – konsultant SAP

Absolwent Politechniki Wrocławskiej i Uniwersytetu Wrocławskiego. Konsultant SAP w modułach: MM / WM / QM / PP w obszarze funkcjonalnym, technicznym oraz na płaszczyźnie procesów logistycznych w wiodących zakładach przemysłu chemicznego w Polsce. Doradca w zakresie wykorzystywania modułów SAP: MM / WM / QM / PP. Praca z użytkownikami, polegająca na wspieraniu i pogłębianiu wiedzy dotyczącej fachowego wykorzystania SAP w procesach zachodzących w organizacji. Udział w transferach wiedzy dotyczącej procesów logistycznych u klienta. Posiada również duże doświadczenie praktyczne jako administrator sieci komputerowych i analityk hurtowni danych.

 

Sebastian Sobczyk – konsultant SAP

Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Specjalizuje się w systemach informatycznych wspomagających działalność przedsiębiorstwa (ERP), konsultant oraz trener programów: SAP R3, SAP S/4 HANA, Comarch XL. Konsultant  wdrożeń i wsparcia rozwiązań informatycznych w firmach. Od lat prowadzi z sukcesem własną działalność gospodarczą, jest doradcą biznesowym w zakresie technologii nowoczesnych rozwiązań informatycznych w sieci. Wspiera i pogłębia wiedzę użytkowników w obszarze fachowego wykorzystania systemu SAP w procesach zachodzących w organizacji. Bierze udział w transferach wiedzy dotyczącej procesów logistycznych u klienta.


23 sierpnia 2020