O nas

Nie musisz mieć informatycznego wykształcenia, ani doświadczenia zawodowego w branży IT, aby skorzystać z naszej oferty studiów podyplomowych oraz szkoleń i kursów dokształcających. Wystarczy pasja, zainteresowanie, umiejętność myślenia oraz chęć rozwoju. Tylko tyle, albo aż tyle.

Wydział Informatyki ma w swojej ofercie studia podyplomowe dedykowane osobom pragnącym pogłębić swoją wiedzę IT, a także ukierunkować się na obszary rozwoju współczesnej informatyki. Także szkolenia i kursy dokształcające są skierowane zarówno do specjalistów pragnących wzbogacić posiadanie kompetencje oraz podnieść swoje kwalifikacje, jak również do osób, które są zainteresowane uzyskaniem wiedzy i zdobyciem nowych umiejętności. Kształcimy ludzi poszukiwanych i docenianych na rynku pracy, którzy rozumieją mechanizmy rządzące branżą IT, nie boją się podejmować wyzwań w dziedzinie nowoczesnych technologii i potrafią korzystać z możliwości, jakie one dają. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom zmieniającego się świata w skali macro, a także naszych potencjalnych odbiorców w skali micro. Zajęcia odbywają się w nowoczesnych i bardzo dobrze wyposażonych salach laboratoryjnych.

Środowisko informatyków jest bardzo zróżnicowane, zarówno pod względem wykształcenia, jak również posiadanego doświadczenia. Nasza kadra jest tego dobrym przykładem. Są to wysokiej jakości specjaliści, którzy rozwój naukowy łączą z pracą dydaktyczną oraz praktyką. Bogactwo doświadczeń i zainteresowań powoduje, że nasza ekipa jest nieszablonowa i jedyna w swoim rodzaju. Sam się o tym przekonaj!

Ciągle się rozwijamy i wdrażamy nowe pomysły. Naszą ofertę uaktualniamy i wzbogacamy w oparciu o wciąż zmieniające się potrzeby rynku pracy. Nasz potencjał naukowy oraz nacisk na kształcenie umiejętności praktycznych doceniają nie tylko indywidualni odbiorcy, ale także firmy i instytucje, dla których Wydział Informatyki przygotowuje ofertę dedykowaną, zarówno w zakresie szkoleń, jak i studiów podyplomowych.

Jeżeli nie znalazłeś tego, czego szukasz, lub masz pomysły na rozwinięcie naszej oferty – napisz do nas! Może my właśnie nad tym pracujemy i będziemy w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom lub dzięki Tobie będziemy mogli zaproponować coś nowego. Jeżeli sam nie jesteś pewien, czego szukasz lub nie możesz się zdecydować, która ścieżka byłaby dla Ciebie najlepsza, również napisz. Chętnie Ci doradzimy i pomożemy znaleźć swoje miejsce w świecie IT!